Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Zdieľaj aktuálnu stránku na Facebooku
Ukončenie OVL v Novoti! PDF Tlačiť E-mail

Rada by som týmto srdečne pozvala všetky družstvá (ženské aj mužské), ktoré sa zúčastnili súťaže OVL v roku 2007/2008 na záverečné stretnutie v Novoti. Termín akcie je zatiaľ stanovený na 14.06.2008, sobota (zraz o 9.00 v telocvični ZŠ Novoť). Prosím, aby mi všetky družstvá najneskôr do stredy 11.06.2008 dali vedieť, či sa zúčastnia a približne v akom počte, aby sme sa vedeli organizačne zariadiť na čísle : 0908 200229.

V ponuke bude volejbal v telocvični, plážový volejbal a tenis, takže záujemcov prosím, aby si zo sebou zobrali aj príslušné športové potreby (tenisové rakety a samozrejme plavky).

Pre všetkých je zabezpečné občerstvenie (nejaké to jedlo a hlavne pivo).

V prípade záujmu ostať dva dni sme zabezpečli ubytovanie v Agrohoteli v Novoti. Cena na    1 osobu/noc je 100,- Sk. 

Keďže by sme chceli, aby sa časť aktivít odohrávala aj von, veľmi bude záležať od počasia. Takže ak by počasie malo byť naozaj veľmi zlé, akcia by sa presunula o týždeň (ale to dúfam nebude nutné) a to by sme všetkým dali včas vedieť. Takže všetkých prosím, aby počítali aj s možnou zmenou termínu.

Zatiaľ však platí horeuvedný termín, takže ešte raz Vás srdečne všetkých pozývame do Novoti.

Ahoj!

 

Chceš byť členom S-VK ?

Náhodná fotka z galérie

ANKETA

Ktorý šport sa ti páči najviac ?
 

Online :

Máme online 137 hostí 

Štatistiky:

Počet zobrazení obsahu : 2008377