Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Zdieľaj aktuálnu stránku na Facebooku
14. kolo OVL Trstená (kadetky) versus Námestovo PDF Tlačiť E-mail

5. apríla 2008 sa odohrali posledné zápasy Oravskej volejbalovej ligy žien v telocvični ZŠ Trstená.

 Prvý zápas sa začal o 8. hodine 30. minúte. Trstenské dievčatá nastupovali na 1. zápas plné odhodlania zahrať si kvalitný volejbal a vyskúšať, pokiaľ to herné situácie dovolia všetko, čo počas prípravy pred OVL zúročili. Napriek ich nadšeniu a snahe o čo najkvalitnejšie výkony  námestovčankam podľahli a prvý zápas prehrali  - 2 : 3 (25,-12,-9,25,-6). Námestovčanky hrali kvalitne a vyrovnane bez herných výkyvov, čo je výsledkom viacročnej prípravy, skúseností a psychickej stability. No napriek našej prehre sme mali možnosť sledovať nádherné výkony dievčat tak v útočných ako aj v obranných situáciách.

Druhý zápas prebehol bez dramatickejších okamihov, volejbalistky z Námestova vyhrali hladko. Hra našich dievčat v druhom zápase prebiehala s menším zápalom, o čom svedčia aj výsledky v náš neprospech 0 : 3 - (-16,-20,-10).

Napriek všetkému, mladému teamu dievčat z Trstenej patrí obdiv a chvála, pretože do Oravskej volejbalovej ligy tohoto ročníka nastupovali bez predchádzajúcich súťažných skúseností len po 8 mesačnej príprave. Športu zdar a volejbalu zvlášť!

 

Chceš byť členom S-VK ?

Náhodná fotka z galérie

ANKETA

Ktorý šport sa ti páči najviac ?
 

Online :

Máme online 121 hostí 

Štatistiky:

Počet zobrazení obsahu : 2008392