Rozpis a výsledky Poľská liga 2018/2019 Tlačiť

 

Termíny a výsledky 1. a 2. kola ALPS v Jablonke, ročník 2018/2019

 

Dátum Čas Tímy Výsledok
7.12.2018 20:00 S-VK Trstena – Małolipnickie Lwy /25:20, 25:19, 25:18/ 3:0
14.12.2018 20:00 S-VK Trstena – Orły Naprawa /25:15, 21:25, 25:21, 25:9/ 3:1
21.12.2018 18:00 ZS Lipnica Wielka – S-VK Trstena  /17:25, 9:25, 10:25/ 0:3
28.12.2018 20:00 W. Indywidualiści – SV-VK Trstena  /16:25, 25:22, 18:25, 12:25/ 1:3
4.1.2019 20:00 AZS Podwilk – S-VK Trstena  /11:25, 20:25, 28:25/ 0:3
11.1.2019 18:00 ZS Jabłonka – S-VK Trstena  /22:25, 11:25, 15:25/ 0:3
18.1.2019 20:00 Belfry Orawa –  S-VK Trstena /25:22, 24:26, 25:21, 26:24/ 3:1
25.1.2019 20:00 W. Indywidualiści – S-VK Trstena  /21:25, 27:25, 15:25, 21:25/ 1:3
8.2.2019 18:00 ZS Jabłonka – S-VK Trstena /24:26, 16:25, 6:25/ 0:3
15.2.2019 20:00 AZS Podwilk – S-VK Trstena  /25:16, 18:25, 25:23, 24:26, 10:15/ 2:3
22.2.2019 20:00 Belfry Orawa – S-VK Trstena   /27:29, 18:25, 23:25/ 0:3
8.3.2019 20:00 S-VK Trstena – Małolipnickie Lwy /25:16, 25:13, 25:13/ 3:0
15.3.2019 19:00 S-VK Trstena – Orły Naprawa   /24:26, 25:18, 25:22, 25:15/ 3:1

 

 

1. S-VK Trstena    38 pkt
2. Belfry Orawa 35 pkt
3. Wyindywidualizowani  indywidualiści. 28 pkt
4. AZS Podwilk  25 pkt
5. Orły Naprawa 23 pkt
6.  Małolipnickie Lwy  13 pkt
7.  ZS Jabłonka  3 pkt
8. ZS Lipnica Wielka 3 pkt

 

25 stycznia rozpocznie się II runda rozgrywek Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Po pierwszej rundzie liderem jest S-VK Trstena z 18 pkt dorobku, drugie miejsce zajmują Belfry Orawa -15 pkt a trzecie Orły Naprawa z Wyindywidualizowanymi Indywidualistami. Obie drużyny mają po 12 pkt.11 pkt ma AZS Podwilk.




25.01.2019 – PIĄTEK (JABŁONKA)                SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – Orły Naprawa               Organizator
ZS Lipnica Wielka – Belfry Orawa         Organizator
19,30  AZS Podwilk – Małolipnickie Lwy         Organizator
W. Indywidualiści – S–VK Trstena         Organizator
21,00  Orły Naprawa – Balfry Orawa              ZALEGŁY

01.02.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – AZS Podwilk                Organizator
ZS Lipnica Wielka – S-VK Trstena          Organizator
20,00  W. Indywidualiści – Orły Naprawa         Organizator
Belfry Orawa – Małolipnickie Lwy         Organizator



08.02.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – S-VK Trstena               Organizator
ZS Lipnica Wielka – W. Indywidualiści    Organizator
20,00  Małolipnickie Lwy – Orły Naprawa         Organizator
Belfry Orawa – AZS Podwilk               Organizator



15.02.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – Małolipnickie Lwy          Organizator
ZS Lipnica Wielka – Orły Naprawa         Organizator
20,00  AZS Podwilk – S-VK Trstena               Organizator
W Indywidualiści – Belfry Orawa          Organizator

22.02.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – W Indywidualiści           Organizator
ZS Lipnica Wielka – Małolipnickie Lwy     Organizator
20,00  AZS Podwilk – Orły Naprawa               Organizator
Belfry Orawa – S-VK Trstena              Organizator



08.03.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – ZS Lipnica Wielka          Organizator
Orły Naprawa – Belfry Orawa              Organizator
20,00  S-VK Trstena – Małolipnickie Lwy         Organizator
AZS Podwilk – W Indywidualiści           Organizator



15.03.2019 – PIĄTEK                           SĘDZIOWANIE
18,00  ZS Jabłonka – Belfry Orawa               Organizator
ZS Lipnica Wielka – AZS Podwilk          Organizator
19,00  Małolipnickie Lwy – W Indywidualiści     Organizator
Orły Naprawa –  S-VK Trstena             Organizator
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK godzina 21:00                        

ORGANIZATOR;
Janusz Kasprzak
Zbigniew Suwada

 

 

 

 

Výsledky na www stránkach v Poľsku : LINK

 

Odohratý/neodohratý  zapas : /