Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Zdieľaj aktuálnu stránku na Facebooku
Tabuľka OVL 2007/2008 PDF Tlačiť E-mail
Aktuálne výsledky z OVL 2007/2008 mužov a žien aktualizované k 13.4.2008


Konečná tabuľka OVL ženy 13.4.2008:

 

por.
Názov tímu
Zápasy
Výhry
Prehry
Body
Sety
Lopty
1.
TJ Oravan Námestovo-ženy
24
22
2
46
68:20
2054:1640
2.
Tvrdošín-ženy
24
18
6
42
63:26
2041:1647
3.
TJ Novoť-ženy
24
16
8
40
58:37
2121:1981
4.
S-VK Trstená-ženy
24
14
10
38
51:40
2002:1906
5.
VK Orava Dolný Kubín-kadetky
24
6
18
30
27:59
1664:1947
6.
TJ Novoť-kadetky
24
5
19
29
23:62
1581:1971
7.
S-VK Trstená-kadetky
24
3
21
27
20:61
1596:1984

Víťazom OVL je tím TJ Oravan Námestovo ženy!

Konečné poradie žien: 

 Por. Názov tímu
 ZápasyVýhry  Prehry Body Sety
 1. TJ Oravan Námestovo ženy
 12 10 2 22 32:16
 2. Tvrdošín ženy
 12 6 6 18 27:23
 3. TJ Novoť ženy
 12 6 6 18 24:26
 4. S-VK Trstená ženy
 12 2 10 14 15:33

Konečné poradie kadetiek:

 Por. Názov tímu
 Zápasy Výhry Prehry Body Sety
 1. VK Orava Dolný Kubín kadetky
 8 5 3 13 19:12
 2. TJ Novoť kadetky
 8 4 4 12 16:15
 3. S-VK Trstená kadetky
 8 3 5 11 11:19

 Pre porovnanie boli vytvorené ešte 2 pomocné tabuľky, v ktorých boli zohľadnené len vzájomné zápasy žien a len vzájomné zápasy kadetiek.

Tabuľka OVL muži po 6. turnaji 5.4.2008: 

por.

Názov týmu

Zápasy

Výhry

Prehry

Body

Sety

Lopty

1.

VO TJ Nižná

12

7

5

19

29:24

531:502

2.

VK Orava Dolný Kubín

12

7

5

19


27:24

570:531

3.

 

TJ Oravan Námestovo

12

4

6

16

21:29

493:527

Turnaj skončil víťaz je VO TJ Nižná!

Žiadame domáce družstvá ,aby ihneď po skončení zápasov nahlasovali výsledky na adresu K.Sahuľ kontakt:5392 635, 0915 156 420 alebo Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

{mospagebreak}

OVL-ženy výsledky 14.kolo:

VK Orava D.Kubín kadetky-S-VK Trstená ženy        1:3(25:21,19:25,18:25,11:25)

                                                                               0:3(19:25,20:25,18:25)

S-VK Trstená kadetky-TJ Oravan Námestovo ženy 2:3(25:22,12:25,9:25,25:22,6:15)

                                                                               0:3(16:25,20:25,10:25)

Tvrdošín ženy-TJ Novoť ženy                                  3:2(25:16,23:25,25:22,18:25,15:4)

                                                                               3:0(25:22,25:22,25:17)

dohrávka 12.4: 

TJ Novoť kadetky-VK Orava D.Kubín kadetky          3:0(26:24,25:18,25:18)

                                                                               3:2(25:22,21:25,22:25,25:15,15:12) 

{mospagebreak}

OVL-muži 6.turnaj: 

Nižná-Dolný Kubín           3:1(25:23,25:22,24:26,25:19)

Nižná-Námestovo            3:0(25:23,25:16,25:22)

Námestovo-Dolný Kubín  1:3(18:25,13:25,25:23,19:25)

{mospagebreak}

OVL-ženy výsledky 12. a 13.kolo:

TJ Novoť ženy-TJ Novoť kadetky                          2:3(24:26,25:5,19:25,25:20,8:15)

                                                                           3:0(25:20,25:16,25:22)

S -VK Trstená ženy-TJ Orvan Námestovo ženy    0:3(16:25,17:25,25:27)

                                                                            1:3(19:25,22:25,25:21,24:26)

TJ Novoť  ženy-S-VK Trstená kadetky                  3:0(25:21,25:23,25:13)

                                                                            3:2(23:25,25:17,25:11,18:25,15:11)

TJ Novoť kadetky-VK Orava D.Kubín kadetky-bude 12.4.2008 

OVL-muži výsledky 5.turnaj:

TJ Oravan Námestovo-VK Orava D.Kubín  3:1(25:21,25:23,24:26,25:20) 

VK Orava D.Kubín-VO TJ Nižná                  3:2(14:25,24:26,25:20,25:23,15:13)

 TJ Oravan Námestovo-VO TJ Nižná          2:3(25:18,19:25,25:19,19:25,11:15)

{mospagebreak}

 

Dohrávka z 1.3:

S-VK Trstená kad.- S-VK Trstená ženy      0:3(13:25,12:25,16:25)

                                                                 0:3(20:25,25:27,17:25)

Predohrané 13.kolo:

Tvrdošín - Trstená kad.                             3:0(25:20,25:15,25:16)

                                                                 3:0(25:15,25:11,25:14)

OVL- ženy výsledky 11.kola:

Novoť ženy- S-VK Trstená ženy                3:1(25:21,25:21,25:27,29:27)

                                                                 3:2(25:23,25:19,24:26,23:25,15:13)

Novoť kad.- Tvrdošín ženy                        1:3(15:25,14:25,25:23,11:25)

                                                                 0:3(16:25,10:25,22:25)

D.Kubín kad.- Námestovo ženy                 0:3(14:25,13:25,21:25)

                                                                  0:3(9:25,9:25,11:25)

 


{mospagebreak}

OVL-ženy výsledky 10.kola:

Tvrdošín ženy-VK Orava D.Kubín kad.         3:0(25:23,25:11,25:16)

                                                                   3:1(13:25,25:22,25:19,25:15)
 

Predohrané z 15.3:

S-VK Trstená ženy-Tvrdošín ženy               0:3(19:25,20:25,15:25)

                                                                   2:3(30:28,18:25,25:23,20:25,6:15)

TJ Oravan Námestovo ženy-TJ Novoť kad.  3:0(25:12,25:20,25:16)

                                                                   3:0(25:6,25:16,25:10) 

{mospagebreak}

OVL-ženy výsledky 9.kola:

TJ Novoť kadetky-S-VK Trstená kadetky     3:1(25:21,25:18,21:25,25:23)

                                                                   3:0(25:19,25:15,25:21)

VK Orava D.Kubín kadetky-TJ Novoť ženy   1:3(25:21,14:25,21:25,24:26)

                                                                   3:2(25:23,25:21,16:25,21:25,15:10)

TJ Oravan Námestovo ženy-Tvrdošín ženy 3:1(25:20,25:19,19:25,25:19)

                                                                   3:1(25:20,20:25,25:13,25:14)
 

OVL-muži výsledky 4.turnaja:

VK Orava D.Kubín-  VO TJ Nižná               3:2

VK Orava D.Kubín-TJ Oravan Námestovo 3:2

VO TJ Nižná -TJ Oravan Námestovo         3:2

 

{mospagebreak}

OVL-ženy výsledky 8.kola:

TJ Novoť ženy- TJ Oravan Námestovo                      3:0(25:19,25:23,25:18)

                                                                                0:3(19:25,23:25,25:27)

VK Orava D.Kubín kadetky-S-VK Trstená kadetky    3:1(24:26,25:22,26:24,28:26)

                                                                                3:0(25:12,25:17,25:17)

S-VK Trstená ženy-TJ Novoť kadetky                       3:0(25:11,25:22,25:14)

                                                                               3:1(25:17,25:19,21:25,25:15) 

{mospagebreak}

OVL-ženy výsledky 7.kola:

S-VK Trstená ženy -VK Orava Dolný Kubín kadetky 3:0(25:13,26:24,25:11)

                                                                               3:0(25:14,25:21,25:23)

TJ Oravan Námestovo ženy-S-VK Trstená kadetky 3:0(25:19,25:18,25:19)

                                                                               3:1(25:21,23:25,25:20,25:8)

T J Novoť ženy-Tvrdošín ženy                                 3:1(25:17,25:18,22:25,25:22)

                                                                               3:2(15:25,18:25,26:24,25:21,15:9)

Dohrávka zo 4.kola:

S-VK Trstená ženy-TJ Novoť                                   3:2(25:23,25:23,23:25,19:25,15:10)

                                                                              3:1(18:25,25:16,25:17,27:25)

OVL muži-výsledky 3. turnaja:

VO TJ  Nižná-VK Orava D. Kubín                  1:3(17:25,28:30,25:10,22:25)

VK Orava D. Kubín-TJ Oravan Námestovo   3:0(25:22,25:18,25:17)

TJ Oravan Námestovo-VO TJ  Nižná            3:1(26:24,22:25,25:14,25:15) 

{mospagebreak} 

OVL-ženy výsledky 6.kola:

S-VK Trstená kad. – Tvrdošín ženy                         0 : 3  (15:25, 18:25, 19:25)

                                                                               0 : 3   (12:25, 13:25, 19:25)

TJ Oravan Námestovo ženy – S-VK Trstená ženy   3 : 1  (25:12, 25:23, 25:27,28:26)

                                                                               3 : 1  (28:26, 25:20,21:25, 15:19)

VK Orava D. Kubín kad. – TJ Novoť kad.                 3 : 2  (25:10,19:25, 25:21,19:25,15:6)

                                                                              3 : 0  (25:20, 25:22, 25:19)

 

{mospagebreak}

OVL ženy-výsledky 5.kola:  

TJ Novoť kadetky- TJ Orava Námestovo ženy     0:3(18:25,21:25,24:26)

                                                                          1:3(25:22,13:25,19:25,21:25)

Tvrdošín ženy-S-VK Trstená ženy                     3:0(25:14,25:20,25:13)

                                                                          3:1(25:19,25:27,25:18,25:10)

S-VK Trstená kadetky- TJ Novoť ženy                0:3(15:25,17:25,22:25)

                                                                         0:3(19:25,16:25,22:25) 
 

{mospagebreak}

OVL ženy-výsledky 4.kola: 

TJ Oravan Námestovo ženy-Vk Orava D.Kubín kadetky     3:0(25:11,25:16,25:20)

                                                                                          3:0(25:16,25:13,25:12)

Tvrdošín ženy-TJ Novoť kadetky                                        3:0(25:14,25:19,25:17)

                                                                                          3:0(25:16,25:13,25:7)
 

{mospagebreak}

OVL ženy-výsledky 3.kola:

kadetky D.Kubín-ženy Tvrdošín 0:3 (17:25,9:25,18:25)
                                                 1:3(17:25,25:19,14:25,15:25)

ženy Trstená-kadetky Trstená  3:2(27:25,22:25,20:25,25:14,15:7)
                                                  3:2(25:23,24:26,14:25,25:13,15:11)

kadetky Novoť-ženy Novoť        1:3(18:25,25:18,14:25,18:25)
                                                 0:3(15:25,18:25,13:25) 

OVL muži-výsledky 2.turnaja:

Námestovo -D.kubín                 1:3(14:25,12:25,25:21,22:25)

D.Kubín-Nižná                           2:3(25:12,23:25,23:25,26:24,11:15)

Nižná-Námestovo                     3:1(25:16,25:12,21:25,25:18) 

       

{mospagebreak}

OVL ženy-výsledky 2.kola:

kadetky S-VK Trstená –kadetky TJ Novoť      3:2 (25:11, 19:25,21:25,25:15, 16:14)
                                                                      3:0(25:20, 25:19, 25:19)

ženy TJ Novoť- kadetky Orava D. Kubín         3:0(25:23, 25:22, 25:17)
                                                                      3:1(25:19, 16:25, 25:22, 25:23)

ženy Tvrdošín- ženy TJ Oravan Námestovo   2:3 (21:25,25:14,19:25, 25:23,9:15)
                                                                      2:3 (25:22,15:25,22:25,25:14,10:15)

ženy Trstená- voľno

{mospagebreak}

OVL ženy-výsledky 1.kola:

ženy Námestovo-ženy Novoť                 2:3(19:25,25:18,25:17,20:25,12:15)
                                                              3:1(26:24,16:25,25:14,25:20)

kadetky Trstená-kadetky Dolný Kubín   0:3(12:25,22:25,15:25)
                                                              3:2(25:20,25:11,21:25,12:25,15:11)

kadetky Novoť-ženy Trstená                 0:3(22:25,19:25,19:25)
                                                              0:3(18:25,14:25,25:27)

OVL muži-výsledky po 1. turnaji:

Nižná-Námestovo               2:3(21:25,25:16,25:16,23:25,14:16)   

Nižná-Dolný Kubín              3:1(25:17,20:25,25:23,25:21)

Námestovo-Dolný Kubín     3:1(20:25,26:24,25:11,25:14) 

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Chceš byť členom S-VK ?

Náhodná fotka z galérie

ANKETA

Ktorý šport sa ti páči najviac ?
 

Online :

Máme online 114 hostí 

Štatistiky:

Počet zobrazení obsahu : 1263486